TESLİMAT

Siparişim ne zaman kargolanır?

www.nesakademi.com üzerinden hafta içi saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Saat 15:00’ten sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde size mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişim ne zaman teslim olur?  

Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3) gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar bize iade edilir.

Siparişinizin durumunu nasıl kontrol edebilirim? 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme mailinde “kargo takip” numaranızda olacaktır. Bu kargo takip numarası ile https://gonderitakip.ptt.gov.tr bağlantısından kargonuzun durumunu izleyebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim? 

Siparişinizin durumu “Sipariş Hazırlanıyor” şeklinde ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri yapabilirsiniz. Değişiklik yapmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

www.nesakademi.comüzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin 9,90 TL’dir.

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz? 

 www.nesakademi.com’ un lojistik partneri “PTT KARGO” dur. Siparişleriniz  “PTT KARGO” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.

Yurt dışına teslimatınız var mı? 

Yurt dışı teslimatımız bulunmamaktadır.